NZOZ Perfektdent to profesjonalny gabinet w mieście Warszawa( w Warszawie),którego celem jest kompleksowe leczenie zębów u dorosłych i dzieci. Wszystkim pacjentom zapewnimy opiekę stomatologiczną na wysokim poziomie w bezstresowej atmosferze.

Każdy stomatolog naszego zespołu oferuję kompleksowe leczenie zębów,a także różnego rodzaju zabiegi profilaktyczne,takie jak piaskowanie ,fluoryzację czy skaling(usunięcie kamienia nazębnego i osadu) instruktaż higieny jamy ustnej oraz udzielenie porad w stosunku do indywidualnego używania past do zębów,płukanek,szczotek do zębów.

Usługi świadczone przez naszych dentystów to między innymi protetyka,zachowawcza,endodoncja,stomatologia estetyczna,chirurgia,profilaktyka. Wyposażenie naszego gabinetu, stosowanie nowych metod leczenia,wykorzystanie materiałów najwyższej jakości gwarantują wysoką jakość świadczonych usług oraz coraz więcej zadowolonych pacjentów.

Nasz gabinet znajduję się w dogodnie zlokalizowanym miejscu na terenie miasta Warszawy, w dzielnicy Ochota. Położenie blisko centrum sprawia, że do naszego gabinetu można dotrzeć z każdej dzielnicy,jest możliwość zaparkowania samochodu.